103letý běžec překonal rekord na národních hrách seniorů — 2024

Jaký Film Vidět?

Julia Hurricane Hawkins získává zlaté medaile za běh ve věku 103 let

Když se otočila, začala Julia „Hurricane“ Hawkins běžet 100 let starý . Hodně jezdila na kole, ale rozhodla se vyzvednout běh , konkrétně sprintovat. Nyní ve věku 103 let získala Julia dvě zlaté medaile na národních hrách seniorů! Stanovila také velmi důležité záznam .

Získala zlato v závodech na 50 a 100 metrů a vytvořila rekord pro nejstarší ženu, která závodila v závodech a zvítězila. Žádné slovo o tom, proč má přezdívku „Hurikán“, ale vsadíme se, že je to kvůli jejím rychlým běžeckým dovednostem!

Zjistěte důvod, proč si Julia vzala zálibu v běhu na 100 let

Julia Hawkins

Julia „Hurricane“ Hawkins běží na trati / Facebooku

Když byla dotázána na běh, řekla, že začala, protože vždy běžela, aby odpověděla na pevnou linku! Podle DNES řekla: „Vždy jsem běžela, abych zvedla telefon, takže jsem si myslela, že bych mohla běžet. Jsem tak ráda, že je po všem. Miluji běh, ale chlapče, visí ti to přes hlavu. “

Julia Hawkins běží / Facebook

Julia byla vždy jezdkyní na kole a zahradník v Louisianě . Když jízda na kole začala být náročná a ona spadla a vykloubila si loket, rozhodla se rozběhnout. Řekla, že necvičí normálně, jen se rozhodla zůstat aktivní, hodně se natahovat, chodit a dělat své běžné činnosti.

vítězové

Julia Hawkins a další vítěz / Facebook

Julia řekla, že vždy byla aktivní a milovala dělat aktivní věci. Byla vdaná za svého zesnulého manžela Murraye 70 let. Zemřel ve věku 95 let, ale spolu strávili celý život a zůstali spolu aktivní.

Její rada ohledně manželství a nalezení toho? 'Vezmi si někoho, koho nejen miluješ, ale že se ti líbí a obdivuješ a respektuješ,' řekla. 'Život pro mě byl skvělý.' Moc bych se nezměnil. “

zlato

Zlaté medaile Julie Hawkinsové / Facebook

Rovněž doufá, že poradí ostatním starším lidem a bude jejich inspirací. Doporučuje, aby se nepřestali hýbat a zůstali aktivní. 'Pokud jsem inspirací pro starší lidi ... to je dobrá věc,' řekla. 'Nepřestávej.' Stále můžete dělat věci, až zestárnete. Jen se dál hýbejte a zajímejte se o věci. “

Julia je opravdu inspirací pro nás všechny! Je to tak krásný příběh ... gratuluji Julii za její vítězství zlaté medaile!

Máte zájem o 100 let? Zjistěte více tajemství lidí, kteří se úspěšně dožili 100 let a více!